Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Sunday 5 February 2023
SFAI U12 National Trophy Cork Area
Watergrasshill UnitedAvondale UnitedSkehanagh Park11:45Ashley Todd
SFAI Subway U12 National Cup - Last 32 onwards
MidletonLakewood AthleticMidleton College Cricket Pitch10:00David O'Donoghue
Wilton UnitedDunboyne AFC APat Bowdren Park14:00Richard Fitzgerald
BLACKWATER MOTORS U12 PREMIER
LeedsDouglas HallLeeds Park12:15(P)TBA
KinsaleAvondale UnitedKinsale Community School A/W12:30(P)
KinsaleCorinthian BoysKinsale Community School A/W15:00Jason O'Driscoll
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 1
Ringmahon RangersDouglas Hall ARingmahon Park10:00(P)TBA
Mallow TownRockmountSt. Joseph's Road11:30Pat Ryan
Blarney UnitedBandonO'Shea Park11:30Allan Martin
Corinthian Boys ASt. Mary'sCastletreasure11:45Denis Morley
RiverstownSpringfield RamblersGACA13:00Robert Brosnan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
Lakewood Athletic AMacroomLakewood11:30Timmy Kelleher
Watergrasshill UnitedYoughal UnitedSkehanagh Park11:45(P)
InnishvillaCarrigaline HiberniansJake O'Donoghue Park13:15Jason O'Driscoll
PassageCastleviewMaulbaun13:30Hector Otero
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
Glounthaune UnitedCrosshavenGlenmore Park10:00Aaron Walsh
LeesideRichmondLeeside Park11:30Michael Doody
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
Mayfield UnitedCorkbegMayfield Park10:00William Wyse
BallinhassigKanturkGortnaglough11:30Razvan Neidoni
Wilton United ACarrigaline United AGaelscoil Ui Riordain Ballincollig12:00Richard Fitzgerald
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
Strand UnitedMallow Town ABallyanley10:00Robert Whelan
Douglas Hall BRiverstown ASt. Mary's Secondary School11:15Albert Navarro Balcells
Corinthian Boys BBlarney United ACastletreasure13:00Denis Morley
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
Rockmount ARingmahon Rangers ARockmount Park13:15William Wyse
Springfield Ramblers ALos ZarcosJohn Murphy Memorial Park15:00Denis Morley
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
Douglas Hall CWilton United BSt. Mary's Secondary School10:00Albert Navarro Balcells
Midleton BLakewood Athletic BMidleton College Cricket Pitch11:15David O'Donoghue
Mallow United ACastleview ASt. Gobnait's Park11:45Brendan O'Regan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 8
Watergrasshill United ABlarney United BSkehanagh Park13:00Ashley Todd
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 9
Strand United APearse CelticBallyanley11:15Robert Whelan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 10
Carrigaline United CRiverstown CBallea West11:45Colin Healy
Springfield Ramblers BInnishvilla AJohn Murphy Memorial Park16:15Denis Morley
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 11
CoachfordCorinthian Boys DThe Glebe, Coachford10:00Tadg Sheehan
Glounthaune United ARathcormac AGlenmore Park11:15Aaron Walsh
Avondale United CKinsale CBeaumont Park14:45Albert Vlastimir
SFAI Subway U14 National Cup - Last 32 onwards
MidletonRaheny UnitedKnockgriffin14:00Fionn McCarthy
Corinthian BoysMount MerrionCastletreasure14:00David Quinn
U14 PREMIER
St. Mary'sWatergrasshill UnitedSt. Mary's Park10:00(P)TBA
RockmountDouglas HallRockmount Park11:45William Wyse
U14 DIVISION 1
BandonInnishvillaTown Park Bandon10:00Jack Forbes
RiverstownCarrigaline HiberniansGACA10:00John Cotter
PassageKinsaleRockenham Park10:00David Finnegan
LeesideCarrigtwohill UnitedLeeside Park10:00Michael Doody
Springfield RamblersYoughal UnitedJohn Murphy Memorial Park13:30Michael Deasy
U14 DIVISION 2
CorkbegBlarney UnitedWhitegate10:00(P)TBA
CrosshavenWilton UnitedCamden10:00(P)
Douglas Hall AMacroomMoneygourney11:45Paul Connolly
Midleton AFermoyMidleton College Cricket Pitch12:45David O'Donoghue
U14 DIVISION 3
KanturkKinsale AGurteenard10:00(P)TBA
Tramore AthleticGrenagh UnitedTramore Park12:15Noel O'Leary
Avondale UnitedLeedsBeaumont Park13:15Albert Vlastimir
U14 DIVISION 4
Lakewood Athletic AMallow United ALakewood10:00Timmy Kelleher
Riverstown ABallincolligGACA11:30John Cotter
U14 DIVISION 5
IdleGreenwood10:00
St. Mary's ABlarney United ASt. Mary's Park10:00(P)TBA
U14 DIVISION 6
Passage ARingmahon RangersRockenham Park11:30David Finnegan
U14 DIVISION 7
ChurchvillaIdle10:00
BallinhassigCorinthian Boys CGortnaglough10:00Razvan Neidoni
Innishvilla ACarrigtwohill United AJake O'Donoghue Park11:45Jason O'Driscoll
U14 DIVISION 8
Blarney United BDouglas Hall BO'Shea Park10:00Allan Martin
Springfield Ramblers BKinsale BJohn Murphy Memorial Park11:45Michael Deasy
Avondale United ALeeds ABeaumont Park11:45Albert Vlastimir
U16 JOMA/SPORTSGEAR DIRECT LOCAL CUP 2022/23
CrosshavenDouglas Hall BCamden10:00Kieran Burns
Carrigaline United BCorinthian Boys ABallea East11:45Guy Clarke-Hurley
Mallow UnitedRiverstown BSt. Gobnait's Park10:00Brendan O'Regan
Carrigaline UnitedStrand UnitedBallea East10:00Guy Clarke-Hurley
Youghal UnitedLeedsArdrath Park10:00Ger Dobbs
Carrigtwohill United AKinsaleBallyadam13:00Ger Dobbs
Wilton UnitedRiverstown APat Bowdren Park10:00Richard Fitzgerald
InnishvillaLakewood AthleticJake O'Donoghue Park10:00Jason O'Driscoll
Carrigaline United ALakewood Athletic BBallea West10:00Colin Healy
Avondale UnitedMogeely FCBeaumont Park10:00Albert Vlastimir
BallincolligFermoyThe Landing Field10:00Conchur O'Conghaile
MacroomDouglas Hall ATown Park Macroom10:00Derek Sheehan
Corinthian Boys CPark UnitedCastletreasure10:00David Quinn
Douglas HallTramore AthleticMoneygourney10:00Paul Connolly
Watergrasshill UnitedInnishvilla ASkehanagh Park10:00Ashley Todd
Midleton BCorinthian Boys BKnockgriffin10:00Fionn McCarthy
Springfield RamblersSt. Mary'sJohn Murphy Memorial Park10:00Michael Deasy
SFAI Subway U16 National Cup - Last 32 onwards
Mallow TownBellurgan UnitedMallow Racecourse14:00Pat Ryan
EvertonMaynooth TownEverton Park14:00Kieran Burns
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 2
Douglas Hall AMacroomMoneygourney10:00(P)
FermoyBlarney UnitedCarrig Park10:00(P)
St. Mary'sPark UnitedSt. Mary's Park10:00(P)
Midleton ACarrigaline HiberniansKnockgriffin11:45Fionn McCarthy
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 3
Avondale UnitedWatergrasshill UnitedBeaumont Park10:00(P)
Wilton UnitedLakewood Athletic APat Bowdren Park10:00(P)
Carrigtwohill United ABrideview UnitedBallyadam10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 4
BallinhassigRiverstown BGortnaglough10:00(P)
Tramore AthleticCorinthian Boys BTramore Park10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 5
Lakewood Athletic BMacroom ALakewood10:00(P)
Mogeely FCChurchvillaRailway Park, Mogeely10:00(P)
Macroom ACastlebridge CelticTown Park Macroom11:45Derek Sheehan
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 6
Corinthian Boys CLeeds ACastletreasure10:00(P)
Douglas Hall BInnishvilla ASt. Mary's Secondary School10:00(P)
Avondale United ABlarney United ABeaumont Park11:45(P)
Total : 96