Upcoming Fixtures : 17/10/2017 - 31/10/2017

U11 Group A
21/10/2017
10:00Lakewood Athletic vsWilton United LakewoodClub Ref
10:00Strand United vsMacroom BallyanleyClub Ref
10:30Ballincollig vsBlarney United Regional ParkClub Ref
U11 Group B
21/10/2017
10:00Carrigtwohill United vsSpringfield Ramblers BallyadamClub Ref
10:00Corkbeg vsChurchvilla WhitegateClub Ref
10:00Youghal United vsMidleton Ardrath ParkClub Ref
U11 Group C
21/10/2017
12:30Corinthian Boys AvsRiverstown ACastletreasureClub Ref
15:30Carrigaline Hibernians vsDouglas Hall ABallea AstroClub Ref
U11 Group D
21/10/2017
10:00Kanturk vsCarrigaline United AGurteenardClub Ref
14:30Blarney United AvsMallow United O'Shea ParkClub Ref
U11 Group E
21/10/2017
12:00Mayfield United vsCastleview Mayfield ParkClub Ref
12:00Temple United vsRockmount Temple ParkClub Ref
12:45Leeds vsSt Marys Leeds ParkClub Ref
U11 Group F
21/10/2017
10:00Tramore Athletic vsKilreen Celtic Tramore ParkClub Ref
12:45Everton vsPearse Celtic Coffey's FieldClub Ref
15:30Avondale United vsPassage BessboroClub Ref
U11 Group G
21/10/2017
14:00Riverstown BvsCarrigaline United BEastcliffeClub Ref
14:00Wilton United AvsKinsale APat Bowdren ParkClub Ref
U11 Group H
21/10/2017
10:00Glounthaune United vsFermoy Glenmore ParkClub Ref
10:00Watergrasshill United vsPark United Skehanagh ParkClub Ref
U11 Group I
21/10/2017
10:00Douglas Hall vsCorinthian Boys MoneygourneyClub Ref
11:15Leeside vsRiverstown Leeside ParkClub Ref
14:15Carrigaline United vsRingmahon Rangers Ballea AstroClub Ref
U11 Group J
21/10/2017
10:00Kinsale vsLakewood Athletic AMadden ParkClub Ref
12:45Innishvilla vsBandon Jake O Donoghue ParkClub Ref
Roy Keane U13 Premier
21/10/2017
10:00Ringmahon Rangers vsCarrigaline United Ringmahon ParkTBC
10:00Rockmount vsCorinthian Boys Rockmount ParkTBC
10:00Watergrasshill United vsDouglas Hall Skehanagh ParkTBC
11:45Blarney United vsMidleton O'Shea ParkTBC
12:30Fermoy vsMallow United Carrig ParkTBC
U13 Division 1
21/10/2017
10:00Leeds vsAvondale United Leeds ParkTBC
10:00Leeside vsRiverstown Leeside ParkTBC
12:15Wilton United vsEverton Pat Bowdren ParkTBC
14:30Strand United vsMayfield United BallyanleyTBC
U13 Division 2
21/10/2017
12:15St Marys vsCarrigaline Hibernians St Marys ParkTBC
U13 Division 3
21/10/2017
10:00Innishvilla vsCarrigtwohill United Jake O Donoghue ParkTBC
10:00Richmond vsKilreen Celtic KilleadyTBC
U13 Division 4
21/10/2017
10:00Corinthian Boys BvsMidleton ACastletreasureTBC
U13 Division 5
21/10/2017
11:15Rockmount AvsCarrigaline United ARockmount ParkTBC
U13 Division 6
21/10/2017
10:00Lakewood Athletic BvsMallow United ALakewoodTBC
10:00Midleton BvsDouglas Hall AKnockgriffinTBC
10:00Riverstown AvsCarrigaline United BEastcliffeTBC
U13 Division 7
21/10/2017
10:00Everton AvsPark United ACoffey's FieldTBC
11:15Corinthian Boys CvsAvondale United ACastletreasureTBC
Gary Comerford U15 Premier
21/10/2017
10:00Carrigaline United vsBallincollig Ballea AstroOFFOFF
10:00Corinthian Boys vsDouglas Hall CastletreasureOFFOFF
10:00Midleton vsRockmount KnockgriffinOFFOFF
10:00Springfield Ramblers vsCastleview Pat O'Brien ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 1
21/10/2017
10:00Crosshaven vsBlarney United CamdenTBC
10:00Mallow United vsGreenwood St. Gobnaits ParkOFFOFF
10:30Mayfield United vsSt Marys Mayfield ParkTBC
11:15Riverstown vsEverton EastcliffeTBC
14:00Avondale United vsBandon BessboroTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
21/10/2017
10:00Macroom vsRingmahon Rangers MurrayfieldTBC
11:15Richmond vsFermoy KilleadyTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 3
21/10/2017
10:00Park United vsCorinthian Boys ABrigown ParkTBC
11:15Innishvilla vsRiverstown AJake O Donoghue ParkTBC
11:15Leeds vsCarrigtwohill United Leeds ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 4
21/10/2017
12:30Passage vsWatergrasshill United MaulbaunTBC
13:00Blarney United AvsStrand United O'Shea ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 5
21/10/2017
11:15Everton AvsChurchvilla Coffey's FieldTBC
11:30Springfield Ramblers AvsBallinhassig Pat O'Brien ParkTBC
12:45Carrigaline United BvsTramore Athletic Ballea AstroTBC
12:45Midleton BvsCarrigaline United AKnockgriffinTBC
U15 SFAI Subway Inter League
22/10/2017
14:00Cork vsKerry Ballea AstroTBC
U16 SFAI Subway Inter League
22/10/2017
13:00Waterford vsCork WITLocal Ref
U10 Group A
22/10/2017
10:00Lakewood Athletic vsStrand United LakewoodClub Ref
13:15Ballincollig vsWilton United Regional ParkClub Ref
U10 Group B
22/10/2017
10:00Carrigtwohill United vsMidleton BallyadamClub Ref
10:00Churchvilla vsSpringfield Ramblers Kilboy ParkClub Ref
12:45Youghal United vsCorkbeg Ardrath ParkClub Ref
U10 Group C
22/10/2017
13:15Carrigaline Hibernians vsDouglas Hall ABallea AstroClub Ref
15:00Riverstown AvsCorinthian Boys AEastcliffeClub Ref
U10 Group D
22/10/2017
10:00Mallow United vsMallow Town St. Joseph's RoadClub Ref
14:30Bweeng Celtic vsGrenagh United Bweeng Community PitchClub Ref
U10 Group E
22/10/2017
10:00Leeds vsSt Marys Leeds ParkClub Ref
10:30Mayfield United vsCastleview Mayfield ParkClub Ref
13:00Temple United vsRockmount Temple ParkClub Ref
U10 Group F
22/10/2017
10:00Avondale United vsKilreen Celtic BessboroClub Ref
11:15Crosshaven vsPearse Celtic CamdenClub Ref
11:15Everton vsLakewood Athletic ACoffey's FieldClub Ref
U10 Group G
22/10/2017
10:00Corkbeg AvsPassage WhitegateClub Ref
16:00Riverstown BvsCorinthian Boys BEastcliffeClub Ref
U10 Group H
22/10/2017
11:45Springfield Ramblers AvsGlounthaune United John Murphy Memorial PkClub Ref
13:00Fermoy vsCarrigaline United ACarrig ParkClub Ref
U10 Group I
22/10/2017
10:00Douglas Hall vsRingmahon Rangers MoneygourneyClub Ref
12:30Corinthian Boys vsLeeside CastletreasureClub Ref
14:30Carrigaline United vsRiverstown Ballea AstroClub Ref
U10 Group J
22/10/2017
10:00Killinardrish-Coachford vsBandon Coachford CollegeClub Ref
13:00Ballinhassig vsRichmond GortnagloughClub Ref
Blackwater Motors U12 Premier
22/10/2017
10:00Lakewood Athletic vsCorinthian Boys LakewoodTBC
11:15Wilton United vsMallow Town Pat Bowdren ParkTBC
11:45Carrigaline United vsDouglas Hall Ballea AstroTBC
12:15Leeside vsRingmahon Rangers Leeside ParkTBC
12:30Mallow United vsSpringfield Ramblers St. Gobnaits ParkTBC
Blackwater Motors U12 Division 1
22/10/2017
11:15Corinthian Boys AvsKinsale CastletreasureTBC
11:45Fermoy vsWatergrasshill United Carrig ParkTBC
11:45Midleton vsBlarney United Mart FieldTBC
11:45Rockmount vsRiverstown Rockmount ParkTBC
12:15Mayfield United vsLeeds Mayfield ParkTBC
U13 Division 2
22/10/2017
10:00Bandon vsButtevant Town ParkTBC
10:00Corinthian Boys AvsSpringfield Ramblers CastletreasureTBC
10:00Crosshaven vsMacroom CamdenTBC
U13 Division 3
22/10/2017
10:00Greenwood vsLakewood Athletic ACoffey's FieldTBC
12:30Killinardrish-Coachford vsPark United Coachford CollegeTBC
U13 Division 4
22/10/2017
10:00Watergrasshill United AvsBlarney United ASkehanagh ParkTBC
12:45Grenagh United vsMallow United BGrenagh CCTBC
U13 Division 5
22/10/2017
10:00Wilton United AvsChurchvilla Pat Bowdren ParkTBC
10:00Youghal United vsPassage AArdrath ParkTBC
U13 Division 6
22/10/2017
11:00Leeside AvsRingmahon Rangers ALeeside ParkTBC
U13 Division 7
22/10/2017
10:00Riverstown BvsBallinhassig EastcliffeTBC
12:15Ballincollig vsStrand United ARegional ParkTBC
Skechers U14 Premier
22/10/2017
10:00Carrigaline United vsDouglas Hall Ballea ParkOFFOFF
10:00Lakewood Athletic vsCorinthian Boys LakewoodOFFOFF
11:45Blarney United vsCrosshaven O'Shea ParkTBC
12:15Richmond vsMidleton CITTBC
12:45Ringmahon Rangers vsMallow United Ringmahon ParkTBC
Skechers U14 Division 1
22/10/2017
10:00Ballincollig vsLeeds Regional ParkOFFOFF
10:00Carrigaline Hibernians vsCastleview Ballea AstroOFFOFF
10:00Macroom vsCorinthian Boys AMurrayfieldTBC
10:00Springfield Ramblers vsRockmount John Murphy Memorial PkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 2
22/10/2017
10:00Youghal United vsButtevant Ardrath ParkOFFOFF
12:15Douglas Hall AvsWilton United MoneygourneyTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 3
22/10/2017
10:00Midleton AvsCarrigaline Hibernians KnockgriffinTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 4
22/10/2017
12:15Kinsale vsBallincollig AMadden ParkTBC
Dennehys Health & Fitness U15 Division 5
22/10/2017
10:00Mallow United AvsAvondale United AAcademy PitchTBC
11:15Riverstown BvsGrenagh United EastcliffeTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Premier
22/10/2017
10:00Blarney United vsRingmahon Rangers O'Shea ParkOFFOFF
10:00Carrigaline United vsDouglas Hall Ballea AstroOFFOFF
10:00Macroom vsCorinthian Boys MurrayfieldOFFOFF
10:00Rockmount vsSpringfield Ramblers Rockmount ParkTBC
Joma/Sportsgear Direct U16 Division 1
22/10/2017
10:00Blarney United AvsRiverstown O'Shea ParkTBC
10:00Carrigaline Hibernians vsLeeds Ballea AstroTBC
10:00Castleview vsPark United O'Sullivan ParkTBC
10:00Fermoy vsChurchvilla Carrig ParkTBC

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager