Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Sunday 27 September 2020
BLACKWATER MOTORS U12 PREMIER
Lakewood AthleticDouglas HallLakewood10:00Craig Noonan
FermoyMidletonCarrig Park11:30Richard Bond
Corinthian BoysMallow UnitedCastletreasure11:45(P)Razvan Neidoni
Mallow TownCarrigaline UnitedFairfield Mallow12:00Guy Clarke-Hurley
Springfield RamblersRiverstownJohn Murphy Memorial Park13:00Bertie Stark
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 1
Blarney UnitedRockmountO'Shea Park10:00Guy Clarke-Hurley
Avondale UnitedKinsaleBeaumont Park11:30Joey Boland
Youghal UnitedCastleviewArdrath Park11:45Evan Creagh
Douglas Hall ASt. Mary'sMoneygourney13:15Kieran Burns
Watergrasshill UnitedLeedsSkehanagh Park13:30Christopher Sheehan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
IdleWilton United11:30
RichmondCorinthian Boys AKilleady12:30(P)Ritchie Collins
Pearse CelticLeesideCoffey's Field13:15Eoin Curran
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
MacroomCarrigaline HiberniansTown Park Macroom10:00Tadg Sheehan
Ringmahon RangersCarrigtwohill UnitedRingmahon Park11:45Pat Cambridge
Grenagh UnitedBandonGrenagh Sports Complex11:45John Moloney
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
Blarney United ACorkbegO'Shea Park11:15John Sweeney
Riverstown ASpringfield Ramblers AGACA11:30Cian Madden
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
CoachfordEvertonThe Glebe, Coachford12:15Tadg Sheehan
Rockmount ADouglas Hall BRockmount Park14:15Pat Ryan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
Corkbeg ACarrigaline United BWhitegate11:30Declan Flaherty
Midleton BBallincolligMidleton College Cricket Pitch11:45Robert Whelan
Glounthaune UnitedGreenwoodGlenmore Park14:00Denis Morley
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
Passage AAvondale United AMaulbaun11:45Paul Kavanagh
Tramore AthleticLeeds ATramore Park13:00Gordon O'Leary
Mallow Town AButtevantFairfield Mallow13:15Guy Clarke-Hurley
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 8
Leeside ACorinthian Boys BLeeside Park11:45(P)Robert Whelan
Innishvilla ACarrigaline United CJake O'Donoghue Park11:45Patsy Freyne
Carrigtwohill United ALakewood Athletic BBallyadam12:00Denis Morley
Pearse Celtic AMacroom ACoffey's Field14:30Eoin Curran
Watergrasshill United ARiverstown BSkehanagh Park14:45Christopher Sheehan
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 9
Douglas Hall CKinsale BSt. Mary's Secondary School10:00Fiachra O'Luanaigh
Riverstown CCorkbeg BGACA12:45Cian Madden
Corinthian Boys CBlarney United BCastletreasure13:00(P)Razvan Neidoni
Springfield Ramblers BLakewood Athletic CJohn Murphy Memorial Park13:15Bertie Stark
Carrigaline United DMidleton CBallea East13:15Owen Mullane
ROY KEANE U13 PREMIER
Blarney UnitedCastleviewRegional Park11:30Bryan Forde
Mallow UnitedCorinthian BoysAcademy Pitch11:45(P)Brendan O'Regan
U13 DIVISION 1
CrosshavenPearse CelticCamden10:00David Quinn
SKECHERS U14 PREMIER
Springfield RamblersRiverstownJohn Murphy Memorial Park10:00Bertie Stark
MidletonMallow TownMidleton College Cricket Pitch10:00Lucas Keating
Douglas HallRingmahon RangersMoneygourney11:45Kieran Burns
Corinthian BoysCarrigaline UnitedCastletreasure11:45(P)
CastleviewLakewood AthleticO'Sullivan Park13:45David Quinn
SKECHERS U14 DIVISION 1
LeedsMallow UnitedLeeds Park10:00Fionn McCarthy
KinsaleCorinthian Boys AMadden Park10:00(P)Razvan Neidoni
FermoyMidleton ACarrig Park10:00Richard Bond
RockmountYoughal UnitedRockmount Park12:45Alan McDonagh
Mayfield UnitedPassageMayfield Park15:00Pat Cambridge
SKECHERS U14 DIVISION 2
KanturkMacroomGurteenard10:00Andrzej Juszczak
Carrigaline HiberniansIdle10:00
Blarney UnitedInnishvillaRegional Park10:00Bryan Forde
BandonCarrigtwohill UnitedTown Park Bandon10:00Ritchie Collins
Avondale UnitedEvertonBeaumont Park10:00Joey Boland
SKECHERS U14 DIVISION 3
CorkbegLeesideWhitegate10:00Declan Flaherty
Wilton UnitedRiverstown APat Bowdren Park11:45Ray Allen
St. Mary'sRichmondSt. Mary's Park11:45Denis Cronin
SKECHERS U14 DIVISION 4
CrosshavenTramore AthleticCamden11:15David Quinn
Kinsale AGlounthaune UnitedMadden Park11:30Razvan Neidoni
Carrigaline United BFermoy ABallea East11:45Owen Mullane
SKECHERS U14 DIVISION 5
Riverstown BMacroom AGACA10:00Cian Madden
ChurchvillaWatergrasshill UnitedBallyduff10:00Denis Morley
Mallow United ACarrigtwohill United ASt. Joseph's Road12:30Andrzej Juszczak
SKECHERS U14 DIVISION 6
Springfield Ramblers ARiverstown CJohn Murphy Memorial Park11:30Bertie Stark
Leeds ADouglas Hall BLeeds Park11:30Fionn McCarthy
Lakewood Athletic BMidleton BLakewood11:45John Corcoran
Pearse CelticBlarney United ACoffey's Field12:15Craig Noonan
Kinsale BBandon AMadden Park13:00Razvan Neidoni
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 PREMIER
RiverstownBlarney UnitedEastcliffe10:00PJ Dennehy
Ringmahon RangersFermoyRingmahon Park10:00Pat Cambridge
MidletonDouglas HallKnockgriffin10:00Pat Ryan
Mallow UnitedCarrigaline UnitedAcademy Pitch10:00Brendan O'Regan
EvertonCorinthian BoysCoffey's Field10:00(P)Craig Noonan
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 1
Wilton UnitedSpringfield RamblersPat Bowdren Park10:00Ray Allen
St. Mary'sBandonSt. Mary's Park10:00Denis Cronin
PassageMidleton AMaulbaun10:00Paul Kavanagh
IdleCarrigaline Hibernians10:00
Grenagh UnitedRockmountGrenagh Sports Complex10:00John Moloney
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 2
Youghal UnitedKilworth CelticArdrath Park10:00Evan Creagh
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 3
LeesideEverton ALeeside Park10:00Robert Whelan
InnishvillaAvondale UnitedJake O'Donoghue Park10:00Patsy Freyne
Corinthian Boys ATramore AthleticCastletreasure10:00(P)Razvan Neidoni
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 4
Lakewood Athletic ABallinhassigLakewood10:00John Corcoran
Douglas Hall AButtevantMoneygourney10:00Kieran Burns
Carrigaline United BRiverstown ABallea East10:00Owen Mullane
Carrigaline United AIdle10:00
Midleton BMallow United AKnockgriffin11:45Pat Ryan
U10 GROUP 1 2020
Mallow UnitedCarrigaline UnitedSt. Joseph's Road10:00Club Ref
Ringmahon RangersCorinthian BoysRingmahon Park13:15Club Ref
MidletonDouglas HallKnockgriffin13:45Club Ref
U10 GROUP 2 2020
Blarney UnitedLakewood AthleticO'Shea Park12:45Club Ref
IdleAvondale United13:00
Mallow TownPassageFairfield Mallow14:45Club Ref
U10 GROUP 3 2020
IdleWilton United10:00
Watergrasshill UnitedRockmountSkehanagh Park12:45Club Ref
Youghal UnitedSpringfield RamblersArdrath Park13:15Club Ref
St. Mary'sRiverstownSt. Mary's Park13:30Club Ref
U10 GROUP 4 2020
Lakewood Athletic AWilton United ALakewood10:00Club Ref
MacroomLeesideMurrayfield Small Sided11:30Club Ref
KinsaleSt. Mary's AMadden Park13:15Club Ref
U10 GROUP 5 2020
Douglas Hall AEvertonSt. Mary's Secondary School11:30Club Ref
Bweeng CelticCarrigaline HiberniansBweeng Community Pitch13:00Club Ref
Corinthian Boys ABallincolligCastletreasure16:00Club Ref
U10 GROUP 6 2020
RathcormacKinsale ARathcormac10:00Club Ref
IdleInnishvilla10:00
Springfield Ramblers ALakewood Athletic BJohn Murphy Memorial Park14:45Club Ref
U10 GROUP 7 2020
Strand UnitedGlounthaune UnitedBallyanley10:00Club Ref
CorkbegCarrigtwohill UnitedWhitegate13:15Club Ref
GreenwoodGrenagh UnitedCoffey's Field15:45Club Ref
U10 GROUP 8 2020
BallinhassigMidleton AGortnaglough10:00Club Ref
BandonCoachfordTown Park Bandon11:45Club Ref
LeedsRiverstown ALeeds Park13:15Club Ref
U10 GROUP 9 2020
Pearse CelticBlarney United AClashduv Park10:00Club Ref
Carrigaline United ADouglas Hall BBallea West10:00Club Ref
Avondale United ACorinthian Boys BBeaumont Park13:00Club Ref
Total : 115