Fixtures/Results Roundup
HomeAwayVenueTimeReferee
Saturday 24 October 2020
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
PassageCorinthian Boys AMaulbaun10:00(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
Kinsale ACarrigaline HiberniansMadden Park13:00(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
Park UnitedMallow United ABrigown Park11:30(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
Carrigaline United AEvertonBallea West14:30(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
Fermoy ABallincolligCarrig Park11:15(P)
BallinhassigCarrigaline United BGortnaglough12:30(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
IdlePassage A10:00(P)
ROY KEANE U13 PREMIER
Lakewood AthleticIdle10:00(P)
FermoyMallow UnitedCarrig Park10:00(P)
Carrigaline UnitedDouglas HallBallea East11:45(P)
MidletonCorinthian BoysMidleton College Cricket Pitch12:15(P)
RiverstownBlarney UnitedEastcliffe12:45(P)
LeesideCastleviewLeeside Park14:00(P)
U13 DIVISION 1
RockmountKinsaleRockmount Park10:00(P)
IdleCrosshaven10:00(P)
CorkbegPearse CelticWhitegate10:00(P)
St. Mary'sCarrigtwohill UnitedSt. Mary's Park10:00(P)
Avondale UnitedBandonBeaumont Park14:00(P)
SKECHERS U14 DIVISION 2
Carrigaline HiberniansEvertonBallea East11:45(P)
Avondale UnitedBlarney UnitedBeaumont Park15:15(P)
SKECHERS U14 DIVISION 3
Park UnitedBallincolligBrigown Park10:00(P)
SKECHERS U14 DIVISION 4
Carrigaline United BCorinthian Boys BBallea East13:00(P)
SKECHERS U14 DIVISION 5
Lakewood Athletic AMacroom ALakewood10:00(P)
Strand UnitedCarrigtwohill United ABallyanley10:00(P)
SKECHERS U14 DIVISION 6
Kinsale BRiverstown CMadden Park10:00(P)
Corinthian Boys CMacroom BCastletreasure10:00(P)
Everton ALakewood Athletic BCoffey's Field11:30(P)
GARY COMERFORD U15 PREMIER
Douglas HallRingmahon RangersMoneygourney10:00(P)
Corinthian BoysSpringfield RamblersCastletreasure10:00(P)
Mallow UnitedMidletonAcademy Pitch10:00(P)
RockmountMayfield UnitedRockmount Park11:15(P)
Blarney UnitedCarrigaline UnitedRegional Park12:45(P)
DENNEHY'S HEALTH & FITNESS U15 DIVISION 1
InnishvillaCrosshavenJake O'Donoghue Park10:00(P)
KinsaleFermoyMadden Park11:30(P)
Lakewood AthleticBandonLakewood11:30(P)
LeedsAvondale UnitedLeeds Park12:15(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 2
Kilworth CelticCoachfordSheila Flynn Park10:00(P)
Mogeely FCWatergrasshill UnitedRailway Park, Mogeely10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 3
IdleEverton A10:00(P)
U7 GROUP 1 2020
RiverstownCarrigaline UnitedEastcliffe14:00(P)Club Ref
Mallow UnitedCorinthian BoysSt. Joseph's Road14:00(P)Club Ref
Douglas HallMidletonMoneygourney14:00(P)Club Ref
U7 GROUP 2 2020
Ringmahon RangersDouglas Hall ARingmahon Park14:00(P)Club Ref
PassageBallinhassigMaulbaun14:00(P)Club Ref
Carrigaline HiberniansAvondale UnitedBallea Park14:00(P)Club Ref
U7 GROUP 3 2020
St. Mary'sRockmountSt. Mary's Park14:00(P)Club Ref
ButtevantIdle14:00(P)Club Ref
BallincolligLeedsThe Landing Field14:00(P)Club Ref
U7 GROUP 4 2020
Midleton ARiverstown AKnockgriffin14:00(P)Club Ref
Glounthaune UnitedIdle14:00(P)Club Ref
CorkbegYoughal UnitedWhitegate14:00(P)Club Ref
U7 GROUP 5 2020
Strand UnitedDouglas Hall BBallyanley14:00(P)Club Ref
RathcormacEvertonRathcormac14:00(P)Club Ref
Pearse CelticIdle14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 1 2020
Mallow TownLakewood AthleticFairfield Mallow14:00(P)Club Ref
Douglas HallMallow UnitedMoneygourney14:00(P)Club Ref
Corinthian BoysCarrigaline UnitedCastletreasure14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 2 2020
Carrigaline HiberniansMidletonBallea Park14:00(P)Club Ref
BandonSpringfield RamblersTown Park Bandon14:00(P)Club Ref
Avondale UnitedBallincolligBeaumont Park14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 3 2020
Midleton ACorinthian Boys AKnockgriffin14:00(P)Club Ref
Lakewood Athletic ADouglas Hall ALakewood14:00(P)Club Ref
Blarney UnitedPassageO'Shea Park14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 4 2020
RockmountRingmahon RangersRockmount Park14:00(P)Club Ref
RiverstownSt. Mary'sEastcliffe14:00(P)Club Ref
LeedsWilton UnitedLeeds Park14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 5 2020
Lakewood Athletic BPearse CelticLakewood14:00(P)Club Ref
Blarney United AButtevantO'Shea Park14:00(P)Club Ref
Blackstone RoversBallinhassigFair Field14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 6 2020
Douglas Hall BCarrigtwohill UnitedMoneygourney14:00(P)Club Ref
Corinthian Boys BCorkbegCastletreasure14:00(P)Club Ref
CastleviewCarrigaline United AO'Sullivan Park14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 7 2020
MacroomInnishvillaMurrayfield Small Sided14:00(P)Club Ref
LeesideEvertonLeeside Park14:00(P)Club Ref
Kilreen CelticGlounthaune UnitedBallyphehane Park14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 8 2020
Springfield Ramblers AMallow Town AJohn Murphy Memorial Park14:00(P)Club Ref
RathcormacRiverstown ARathcormac14:00(P)Club Ref
GreenwoodIdle14:00(P)Club Ref
U9 GROUP 9 2020
Youghal UnitedKinsaleArdrath Park14:00(P)Club Ref
Watergrasshill UnitedStrand UnitedSkehanagh Park14:00(P)Club Ref
RichmondMallow United AKilleady14:00(P)Club Ref
U11 GROUP 1 2020
Springfield RamblersCarrigaline UnitedJohn Murphy Memorial Park10:00(P)
Mallow UnitedAvondale UnitedSt. Joseph's Road10:00(P)
MidletonDouglas HallKnockgriffin10:00(P)
RiverstownLakewood AthleticEastcliffe14:00(P)
U11 GROUP 2 2020
Mallow TownCastleviewFairfield Mallow12:00(P)
Wilton UnitedFermoyPat Bowdren Park14:30(P)
KinsaleCorinthian BoysMadden Park14:30(P)
U11 GROUP 3 2020
Youghal UnitedMayfield UnitedArdrath Park10:00(P)
Lakewood Athletic ACarrigaline HiberniansLakewood10:00(P)
Blarney UnitedLeedsO'Shea Park10:00(P)
U11 GROUP 4 2020
GreenwoodKilreen CelticCoffey's Field10:00(P)
Midleton AMacroomKnockgriffin11:00(P)
Kinsale ACrosshavenMadden Park15:30(P)
U11 GROUP 5 2020
St. Mary'sIdle10:00(P)
Ringmahon RangersRichmondRingmahon Park10:00(P)
Lakewood Athletic BRiverstown ALakewood11:00(P)
RockmountPassageRockmount Park13:00(P)
U11 GROUP 6 2020
KanturkInnishvillaGurteenard10:00(P)
Carrigtwohill UnitedBweeng CelticBallyadam10:00(P)
Douglas Hall ABallincolligMoneygourney11:45(P)
U11 GROUP 7 2020
Corinthian Boys AChurchvillaCastletreasure11:45(P)
Park UnitedSpringfield Ramblers ABrigown Park13:00(P)
Carrigaline United AWatergrasshill UnitedBallea West13:00(P)
U11 GROUP 8 2020
Glounthaune UnitedEvertonGlenmore Park10:00(P)
CorkbegPearse CelticWhitegate11:30(P)
Fermoy AStrand UnitedCarrig Park13:00(P)
U11 GROUP 9 2020
Leeds ACarrigaline United BLeeds Park10:00(P)
Tramore AthleticDouglas Hall BTramore Park10:00(P)
Riverstown BMacroom AEastcliffe15:00(P)
Wilton United ABandonPat Bowdren Park15:30(P)
Avondale United ABlackstone RoversBeaumont Park17:00(P)
Sunday 25 October 2020
BLACKWATER MOTORS U12 PREMIER
RiverstownMidletonGACA11:30(P)
Lakewood AthleticFermoyLakewood11:45(P)
Douglas HallCarrigaline UnitedMoneygourney11:45(P)
Springfield RamblersMallow UnitedJohn Murphy Memorial Park13:00(P)
Corinthian BoysMallow TownCastletreasure13:15(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 1
Blarney UnitedWatergrasshill UnitedO'Shea Park10:00(P)
CastleviewLeedsO'Sullivan Park10:00(P)
Youghal UnitedKinsaleArdrath Park11:45(P)
RockmountSt. Mary'sRockmount Park11:45(P)
Avondale UnitedDouglas Hall ABeaumont Park13:15(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 2
Pearse CelticInnishvillaCoffey's Field11:45(P)
LeesideWilton UnitedLeeside Park12:30(P)
IdleRichmond13:00(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 3
Carrigtwohill UnitedBandonBallyadam10:00(P)
Grenagh UnitedMacroomGrenagh Sports Complex11:45(P)
Ringmahon RangersCrosshavenRingmahon Park11:45(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 4
Blarney United ALakewood Athletic AO'Shea Park11:15(P)
Riverstown ACorkbegGACA12:45(P)
Springfield Ramblers AMidleton AJohn Murphy Memorial Park14:15(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 5
CoachfordKanturkThe Glebe, Coachford10:00(P)
ChurchvillaDouglas Hall BBallyduff10:00(P)
Rockmount ASt. Mary's ARockmount Park13:00(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 6
Corkbeg AGlounthaune UnitedWhitegate11:30(P)
Midleton BGreenwoodMidleton College Cricket Pitch11:30(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 7
Mallow Town AAvondale United AFairfield Mallow12:30(P)
Tramore AthleticButtevantTramore Park12:45(P)
Leeds AStrand UnitedLeeds Park13:00(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 8
Carrigtwohill United ACorinthian Boys BBallyadam11:15(P)
Macroom ALakewood Athletic BMurrayfield Small Sided11:30(P)
Watergrasshill United ACarrigaline United CSkehanagh Park12:45(P)
Pearse Celtic ARiverstown BCoffey's Field13:00(P)
Innishvilla ALeeside AJake O'Donoghue Park13:15(P)
BLACKWATER MOTORS U12 DIVISION 9
Blarney United BKinsale BO'Shea Park12:30(P)
Douglas Hall CLakewood Athletic CMoneygourney13:00(P)
Carrigaline United DCorkbeg BBallea East13:15(P)
Riverstown CSpringfield Ramblers BGACA14:00(P)
Corinthian Boys CMidleton CCastletreasure14:30(P)
SKECHERS U14 PREMIER
Mallow TownRingmahon RangersMallow Racecourse10:00(P)
MidletonCastleviewMidleton College Cricket Pitch10:00(P)
Springfield RamblersCarrigaline UnitedJohn Murphy Memorial Park10:00(P)
RiverstownLakewood AthleticEastcliffe11:45(P)
Corinthian BoysDouglas HallCastletreasure11:45(P)
SKECHERS U14 DIVISION 1
Mallow UnitedYoughal UnitedAcademy Pitch10:00(P)
LeedsFermoyLeeds Park10:00(P)
KinsaleRockmountMadden Park10:00(P)
Mayfield UnitedCorinthian Boys AMayfield Park10:00(P)
PassageMidleton AMaulbaun12:30(P)
SKECHERS U14 DIVISION 2
MacroomCarrigtwohill UnitedMurrayfield10:00(P)
KanturkIdle10:00(P)
BandonInnishvillaTown Park Bandon11:45(P)
SKECHERS U14 DIVISION 3
RichmondRiverstown AKilleady10:00(P)
CorkbegDouglas Hall AWhitegate10:00(P)
St. Mary'sLeesideSt. Mary's Park11:45(P)
Wilton UnitedCarrigaline United APat Bowdren Park12:45(P)
SKECHERS U14 DIVISION 4
CrosshavenBallinhassigCamden10:00(P)
Glounthaune UnitedTramore AthleticGlenmore Park10:00(P)
Kinsale AFermoy AMadden Park11:30(P)
SKECHERS U14 DIVISION 5
Riverstown BWatergrasshill UnitedGACA10:00(P)
Mallow United AChurchvillaSt. Joseph's Road12:30(P)
SKECHERS U14 DIVISION 6
Springfield Ramblers AMidleton BJohn Murphy Memorial Park11:30(P)
Leeds ABlarney United ALeeds Park11:30(P)
IdlePearse Celtic11:30(P)
Avondale United ABandon ABeaumont Park11:45(P)
Innishvilla ADouglas Hall BJake O'Donoghue Park11:45(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 PREMIER
Ringmahon RangersCorinthian BoysRingmahon Park10:00(P)
MidletonRiverstownKnockgriffin10:00(P)
FermoyBlarney UnitedCarrig Park10:00(P)
EvertonMallow UnitedCoffey's Field10:00(P)
Douglas HallCarrigaline UnitedMoneygourney10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 1
St. Mary'sCarrigaline HiberniansSt. Mary's Park10:00(P)
RockmountSpringfield RamblersRockmount Park10:00(P)
IdleWilton United10:00(P)
Grenagh UnitedPassageGrenagh Sports Complex10:00(P)
BandonMidleton ATown Park Bandon10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 2
Lakewood AthleticKinsaleLakewood10:00(P)
Youghal UnitedPark UnitedArdrath Park10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 3
Corinthian Boys ALeesideCastletreasure10:00(P)
Avondale UnitedTramore AthleticBeaumont Park10:00(P)
InnishvillaBlarney United AJake O'Donoghue Park10:00(P)
JOMA / SPORTSGEAR DIRECT U16 DIVISION 4
St. Mary's AButtevantSt. Mary's Park10:00(P)
Riverstown ABallinhassigEastcliffe10:00(P)
Douglas Hall AMallow United ASt. Mary's Secondary School10:00(P)
Carrigaline United AChurchvillaBallea East10:00(P)
Strand UnitedCarrigaline United BBallyanley10:00(P)
Midleton BLakewood Athletic AKnockgriffin11:45(P)
U8 GROUP 1 2020
Mallow UnitedDouglas HallSt. Joseph's Road14:00(P)Club Ref
Mallow TownMidletonFairfield Mallow14:00(P)Club Ref
Lakewood AthleticCarrigaline UnitedLakewood14:00(P)Club Ref
U8 GROUP 2 2020
Corinthian BoysRingmahon RangersCastletreasure14:00(P)Club Ref
Carrigaline HiberniansAvondale UnitedBallea Park14:00(P)Club Ref
BallincolligRiverstownThe Landing Field14:00(P)Club Ref
U8 GROUP 3 2020
St. Mary'sRockmountSt. Mary's Park14:00(P)Club Ref
Springfield RamblersPassageJohn Murphy Memorial Park14:00(P)Club Ref
Douglas Hall ALakewood Athletic AMoneygourney14:00(P)Club Ref
U8 GROUP 4 2020
Strand UnitedBallinhassigBallyanley14:00(P)Club Ref
KinsaleLeedsMadden Park14:00(P)Club Ref
BandonWilton UnitedTown Park Bandon14:00(P)Club Ref
U8 GROUP 5 2020
Youghal UnitedCorkbegArdrath Park14:00(P)Club Ref
Midleton AChurchvillaKnockgriffin14:00(P)Club Ref
Glounthaune UnitedLeesideGlenmore Park14:00(P)Club Ref
U8 GROUP 6 2020
Wilton United ADouglas Hall BPat Bowdren Park14:00(P)Club Ref
GreenwoodPearse CelticCoffey's Field14:00(P)Club Ref
EvertonRathcormacCoffey's Field14:00(P)Club Ref
U8 GROUP 7 2020
Riverstown AMallow Town AEastcliffe14:00(P)Club Ref
MacroomWatergrasshill UnitedMurrayfield Small Sided14:00(P)Club Ref
IdleButtevant14:00(P)
U10 GROUP 1 2020
Mallow UnitedDouglas HallSt. Joseph's Road10:00(P)
Ringmahon RangersCarrigaline UnitedRingmahon Park13:15(P)
MidletonCorinthian BoysKnockgriffin13:30(P)
U10 GROUP 2 2020
IdleLakewood Athletic12:00(P)
Mallow TownAvondale UnitedFairfield Mallow14:00(P)
Blarney UnitedPassageO'Shea Park14:00(P)
U10 GROUP 3 2020
IdleSpringfield Ramblers10:00(P)
Youghal UnitedWatergrasshill UnitedArdrath Park13:15(P)
St. Mary'sWilton UnitedSt. Mary's Park13:30(P)
RiverstownRockmountEastcliffe14:00(P)
U10 GROUP 4 2020
Lakewood Athletic ASt. Mary's ALakewood10:00(P)
MacroomWilton United AMurrayfield Small Sided13:00(P)
KinsaleLeesideMadden Park13:15(P)
U10 GROUP 5 2020
Douglas Hall ACarrigaline HiberniansSt. Mary's Secondary School12:00(P)
Bweeng CelticBallincolligBweeng Community Pitch13:00(P)
Corinthian Boys AEvertonCastletreasure16:00(P)
U10 GROUP 6 2020
RathcormacInnishvillaRathcormac10:00(P)
ChurchvillaLakewood Athletic BBrigown Park10:00(P)
Springfield Ramblers AKinsale AJohn Murphy Memorial Park15:45(P)
U10 GROUP 7 2020
Strand UnitedGrenagh UnitedBallyanley12:00(P)
CorkbegGlounthaune UnitedWhitegate13:00(P)
GreenwoodCarrigtwohill UnitedCoffey's Field15:30(P)
U10 GROUP 8 2020
BallinhassigRiverstown AGortnaglough10:00(P)
BandonMidleton ATown Park Bandon13:30(P)
LeedsCoachfordLeeds Park14:30(P)
U10 GROUP 9 2020
Carrigaline United ABlarney United ABallea West10:00(P)
Pearse CelticCorinthian Boys BCoffey's Field14:30(P)
Avondale United ADouglas Hall BBeaumont Park14:45(P)
Total : 246