U14 Leonard Gould Cup 2018/19 - Update   12/05/2019

U14 Leonard Gould Cup

Round 1
--------
Participant gets a bye : Carrigaline United A
Participant gets a bye : Passage
Participant gets a bye : Lakewood Athletic A
Participant gets a bye : Youghal United
Participant gets a bye : Lakewood Athletic
Participant gets a bye : Grenagh United
Participant gets a bye : Macroom
Participant gets a bye : Mallow United A
Participant gets a bye : Ballincollig
Participant gets a bye : St Marys
Participant gets a bye : Corinthian Boys C
Participant gets a bye : Avondale United A
Participant gets a bye : Blarney United A
Participant gets a bye : Douglas Hall A
Participant gets a bye : Ballinhassig
Participant gets a bye : Carrigaline United B
Participant gets a bye : Wilton United A
Participant gets a bye : Midleton B
Participant gets a bye : Richmond
Participant gets a bye : Everton A
Participant gets a bye : Innishvilla
Participant gets a bye : Watergrasshill United A
Participant gets a bye : Passage A
Participant gets a bye : Mallow United B
Participant gets a bye : Carrigaline Hibernians
Participant gets a bye : Midleton A
Participant gets a bye : Leeside A
Match 1 : Strand United A 2-7 Park United
Match 2 : Riverstown A 7-2 Park United A
Match 3 : Kinsale 5-2 Ringmahon Rangers A
Match 4 : Kilreen Celtic 0-3 Corinthian Boys B
Match 5 : Churchvilla 1-4 Coachford

Round 2
--------
Match 6 : Corinthian Boys B 5-2 Leeside A
Match 7 : Watergrasshill United A 5-4 Douglas Hall A
Match 8 : St Marys 7-0 Passage A
Match 9 : Wilton United A 1-7 Park United
Match 10 : Grenagh United 1-0 Mallow United A
Match 11 : Carrigaline United A 2-6 Innishvilla
Match 12 : Youghal United 0-7 Passage
Match 13 : Blarney United A 4-1 Riverstown A
Match 14 : Ballinhassig 2-1 Carrigaline United B
Match 15 : Macroom 3-6 Coachford
Match 16 : Kinsale 0-5 Carrigaline Hibernians
Match 17 : Ballincollig 4-0 Everton A
Match 18 : Corinthian Boys C 3-5 Midleton B
Match 19 : Avondale United A 3-1 Lakewood Athletic A
Match 20 : Richmond 1-7 Lakewood Athletic
Match 21 : Midleton A 3-0 Mallow United B

Round 3
--------
Match 22 : Midleton A 3-1 Innishvilla
Match 23 : Ballincollig 7-1 Ballinhassig
Match 24 : Coachford 3-2 Blarney United A
Match 25 : Grenagh United vs St. Mary's
Match 26 : Watergrasshill United A 0-6 Passage
Match 27 : Park United 3-1 Carrigaline Hibernians
Match 28 : Corinthian Boys B 5-1 Midleton B
Match 29 : Lakewood Athletic 7-0 Avondale United A

Round 4
--------
Match 30 : Park United vs Corinthian Boys B
Match 31 : Winner of Match 25 vs Ballincollig
Match 32 : Coachford vs Lakewood Athletic
Match 33 : Midleton A vs Passage

Round 5
--------
Match 34 : Winner of Match 30 vs Winner of Match 32
Match 35 : Winner of Match 31 vs Winner of Match 33

Final
------
Match 36 : Winner of Match 35 vs Winner of Match 34





League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager