U13 Con Elliott Cup 2017/18   07/05/2018

U13 Con Elliott Cup 2017/18

Round 1

--------

Participant gets a bye : Carrigtwohill United

Participant gets a bye : Lakewood Athletic B

Participant gets a bye : Midleton A

Participant gets a bye : Crosshaven

Participant gets a bye : Leeside A

Participant gets a bye : Youghal United

Participant gets a bye : Grenagh United

Participant gets a bye : Wilton United A

Participant gets a bye : Riverstown A

Participant gets a bye : Everton A

Participant gets a bye : Riverstown B

Participant gets a bye : Corinthian Boys C

Participant gets a bye : Killinardrish Coachford

Participant gets a bye : Fermoy A

Participant gets a bye : Park United

Participant gets a bye : Lakewood Athletic A

Match 1 : Ballinhassig 0-3 Strand United A

Match 2 : Rockmount A 0-3 Passage

Match 3 : Corkbeg 1-5 Richmond

Match 4 : Bandon 3-0 Greenwood

Match 5 : Passage A 2-6 Carrigaline Hibernians

Match 6 : Mallow United B 2-1 Ringmahon Rangers A

Match 7 : Corinthian Boys A vs St. Mary's

Match 8 : Blarney United A 7-1 Douglas Hall A

Match 9 : Carrigaline United B 1-6 Corinthian Boys B

Match 10 : Kilreen Celtic 0-1 Kinsale

Match 11 : Ballincollig 2-3 Watergrasshill United A

Match 12 : Innishvilla 7-0 Park United A

Match 13 : Avondale United A 3-4 Midleton B

Match 14 : Springfield Ramblers 5-1 Buttevant

Match 15 : Mallow United A 5-6 Carrigaline United A

Match 16 : Churchvilla 1-7 Macroom

Round 2

--------

Match 17 : Winner of Match 1 Strand United A vs Winner of Match 10 Kinsale

Match 18 : Killinardrish Coachford 2-1 Passage

Match 19 : Park United 7-1 Carrigaline United A

Match 20 : Winner of Match 5 Carrigaline Hibernians vs Wilton United A

Match 21 : Macroom 7-2 Riverstown A

Match 22 : Midleton B 3-1 Everton A

Match 23 : Riverstown B 1-7 Fermoy A

Match 24 : Richmond 4-1 Corinthian Boys B

Match 25 : Crosshaven 4-3 Youghal United

Match 26 : Innishvilla 2-1 Midleton A

Match 27 : Winner of Match 7 vs Lakewood Athletic B

Match 28 : Mallow United B 0-1 Springfield Ramblers

Match 29 : Blarney United A 5-2 Corinthian Boys C

Match 30 : Watergrasshill United A 1-3 Grenagh United

Match 31 : Leeside A vs Winner of Match 4 Bandon

Match 32 : Carrigtwohill United 1-6 Lakewood Athletic A

Round 3

--------

Match 33 : Grenagh United 0-3 Richmond

Match 34 : Winner of Match 23 Fermoy A vs Winner of Match 28 Springfield Ramblers

Match 35 : Winner of Match 19 Park United vs Winner of Match 18 Killinardrish Coachford

Match 36 : Midleton B 0-6 Macroom

Match 37 : Winner of Match 17 vs Winner of Match 31

Match 38 : Winner of Match 20 vs Winner of Match 25 Crosshaven

Match 39 : Blarney United A 3-2 Innishvilla

Match 40 : Winner of Match 32 Lakewood Athletic A vs Winner of Match 27

Round 4

--------

Match 41 : Winner of Match 36 Macroom vs Winner of Match 33 Richmond

Match 42 : Winner of Match 37 vs Winner of Match 38

Match 43 : Winner of Match 34 vs Winner of Match 35

Match 44 : Winner of Match 40 vs Winner of Match 39 Blarney United A

Round 5

--------

Match 45 : Winner of Match 43 vs Winner of Match 41

Match 46 : Winner of Match 44 vs Winner of Match 42

Final

------

Match 47 : Winner of Match 45 vs Winner of Match 46






League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager