Referee Fixtures - Denis Morley
CompDateHomeAwayVenue
13D131/08/19 10 amRiverstown35LeesideEastcliffe
13D531/08/19 11:15 amRiverstown B12Carrigaline United BEastcliffe
13D601/09/19 10 amBandon A61Corinthian Boys CTown Park
13D601/09/19 12:15 pmInnishvilla A21Passage AJake O'Donoghue Park
12D502/09/19 6:30 pmMacroom A11CoachfordMurrayfield Small Sided
12D106/09/19 6:30 pmRockmount11Springfield RamblersRockmount Park
12D507/09/19 10 amCoachford50Strand UnitedThe Glebe, Coachford
13D107/09/19 1 pmTemple United45RiverstownTemple Park
12D408/09/19 10 amRichmond50Innishvilla AKilleady
14D208/09/19 1 pmAvondale United12ButtevantBeaumont Park
12D108/09/19 2:30 pmAvondale United10Carrigtwohill UnitedBeaumont Park
13D612/09/19 6:30 pmInnishvilla A03RichmondJake O'Donoghue Park
12D113/09/19 6:30 pmBandon00RockmountTown Park
13D414/09/19 12:30 pmBallinhassig60Mallow United AGortnaglough
13D515/09/19 10 amChurchvilla41Riverstown BBallyduff
13D515/09/19 12:15 pmCarrigtwohill United A44Corinthian Boys BBallyadam
12D521/09/19 10 amBallinhassig34Blarney United AGortnaglough
12D421/09/19 12:15 pmBallincollig00Bweeng CelticThe Landing Field
12D422/09/19 10 amCarrigaline United A51Lakewood Athletic ABallea West
12D822/09/19 11:15 amCarrigaline United D11Kinsale BBallea West
12D322/09/19 12:30 pmCarrigaline Hibernians42Youghal UnitedBallea West
13D529/09/19 10 amFermoy A72ChurchvillaCarrig Park
15D429/09/19 12:15 pmRiverstown A27Tramore AthleticGACA
13NC05/10/19 2 pmAvondale United12MacroomBeaumont Park
12D306/10/19 10 amInnishvilla23ButtevantJake O'Donoghue Park
12NC06/10/19 2 pmCorinthian Boys10FermoyCastletreasure
12D806/10/19 3:30 pmCorinthian Boys C70Macroom BCastletreasure
13D412/10/19 12:30 pmBallinhassig31Lakewood Athletic AGortnaglough
13D213/10/19 10 amInnishvilla42Blarney UnitedJake O'Donoghue Park
12D519/10/19 12:15 pmBallinhassig32Macroom AGortnaglough
12D220/10/19 10 amCorkbeg11PassageWhitegate
12D120/10/19 12:15 pmCarrigtwohill United11Mayfield UnitedBallyadam
12D720/10/19 1:30 pmCarrigtwohill United A14Passage ABallyadam
12NC27/10/19 10 amCorkbeg10LeesideWhitegate
12NC27/10/19 12:15 pmLeeside A11Mallow TownLeeside Park
13D310/11/19 10 amMacroom23BandonTown Park Macroom
13D510/11/19 11:15 amMacroom A33Corinthian Boys BTown Park Macroom
13D710/11/19 12:30 pmMacroom B25Lakewood Athletic BTown Park Macroom
14LC30/11/19 10 amKanturk30Douglas Hall BGurteenard
U12 LC30/11/19 1 pmMallow United A13Macroom ASt. Joseph's Road
U12 LC01/12/19 10 amWatergrasshill United A01Corinthian Boys ASkehanagh Park
U12 LC01/12/19 12:15 pmGlounthaune United11Blarney United AGlenmore Park
13LC07/12/19 11:45 amCarrigaline Hibernians13LeesideBallea East
13LC07/12/19 1 pmCarrigaline United A42Corinthian Boys BBallea East
13LC07/12/19 2:15 pmCarrigaline United B24Mallow United ABallea East
12D514/12/19 12:30 pmBallinhassig25Riverstown AGortnaglough
13D104/01/20 2 pmLeeside21RockmountLeeside Park
12D105/01/20 10 amBandon51LeedsTown Park Bandon
13D605/01/20 12:15 pmRichmond50Watergrasshill United AKilleady
U12 LC11/01/20 10 amKanturk51Youghal UnitedGurteenard
15LC19/01/20 11:15 amWatergrasshill United A17Blarney UnitedSkehanagh Park
14D625/01/20 10 amBallinhassig63Bweeng CelticGortnaglough
12D225/01/20 3 pmPearse Celtic10Corinthian Boys AClashduv Park
12P26/01/20 10 amKinsale34CastleviewMadden Park
14D626/01/20 12:30 pmCastleview A52Park United AO'Sullivan Park
13D101/02/20 2:30 pmCarrigtwohill United12RiverstownBallyadam
12D808/02/20 1 pmCarrigaline United D24Leeside BBallea West
13D122/02/20 10 amCarrigtwohill United13Avondale UnitedBallyadam
12D622/02/20 1 pmCarrigaline United B11Fermoy ABallea West
15D401/03/20 11:15 amCarrigaline United B12Avondale United ABallea East
14D207/03/20 10 amKanturk16FermoyGurteenard
13P07/03/20 3 pmKinsale00Douglas HallMadden Park
Total: 62
Date From
Date To