U12 Albert Conboye Cup - Fixtures & Results

U12 Albert Conboye Cup
14/06/2018
19:30Castleview 20Avondale United Pat CambridgeFINALCastletreasure
10/06/2018
11:45Greenwood 03Castleview Christopher SheehanSEMI FINALCoffey's Field
10:00Carrigaline Hibernians 34Avondale United David Quinnon Pens (1-1 aet)Ballea Astro
08/06/2018
19:45Castleview 20Passage Gerry HurleyO'Sullivan Park
19:45Youghal United 12Greenwood Denis MorleyArdrath Park
04/06/2018
10:00Avondale United 42Buttevant ARichard BondAvondale Park
03/06/2018
10:00Castleview 31Midleton AGerry HurleyO'Sullivan Park
10:00Youghal United 21Crosshaven Michael DoodyArdrath Park
28/05/2018
19:30Castleview 64St Marys Denis Morleyon pens (2-2 aet)O'Sullivan Park
27/05/2018
10:00Corkbeg 14Avondale United David O DonoghueWhitegate
26/05/2018
10:00Buttevant A21Bandon Cathal HouriganAbbeyview
10:00Douglas Hall A02Carrigaline Hibernians Kieran BurnsMoneygourney
10:00Park United 12Passage Ryan ConwayBrigown Park
17/05/2018
19:15Castleview 32Macroom Denis MorleyNote date changeO'Sullivan Park
15/05/2018
19:15Carrigtwohill United 14Avondale United Anthony SunderlandBallyadam
19:15Crosshaven 30Leeside ARichard BondCamden
19:15Riverstown A07Bandon Henry HeasGACA
19:15Watergrasshill United A07Youghal United Sumate VirakSkehanagh Park
19:00Carrigaline Hibernians 32Castleview ADarren O SullivanNote venue changeBallea Grass
18:30Buttevant 25Douglas Hall ACian O MahonyAbbeyview
18:30Carrigaline United A17Passage Dean JohnsonShanbally
11/04/2018
18:30Corinthian Boys B24Crosshaven Larry HickeyRosehill
18:30Corkbeg 42Tramore Athletic Bryan FordeWhitegate
18:30Everton 12Park United Dean JohnsonCoffey's Field
18:30Springfield Ramblers A24Buttevant Ger DolanJohn Murphy Memorial Pk
10/04/2018
18:30Mallow United A24Greenwood Denis MorleySt. Joseph's Road
08/04/2018
11:30Lakewood Athletic B07Carrigaline Hibernians Kieran MoreyLakewood
11/02/2018
13:15Midleton A70Mallow Town ADenis MorleyMart Field
10/02/2018
10:00Mallow United B12Buttevant ADaniel CaseySt. Joseph's Road
08/10/2017
13:15Carrigaline United C07Bandon Ray AllenBallea Astro
13:00Everton 71Corinthian Boys DGer DolanCoffey's Field
13:00Mallow United A42Lakewood Athletic ACian O MahonySt. Joseph's Road
12:45Macroom B15Leeside AJohn CorcoranMurrayfield
11:45Douglas Hall A60Kilreen Celtic Pat CambridgeMoneygourney
11:45Greenwood 20Richmond Ger DolanCoffey's Field
11:45Kinsale A17Youghal United Robert O'LearyMadden Park
11:45Springfield Ramblers A71Riverstown BPat HayesJohn Murphy Memorial Pk
11:30Corinthian Boys C06Midleton ADenis MorleyCastletreasure
11:30Leeds A05Mallow United BJohn MoloneyLeeds Park
11:15Castleview A31Glounthaune United on pens (2-2 aet)O'Sullivan Park
17/09/2017
14:30Bweeng Celtic 25Castleview ABrendan O ReganBweeng Community Pitch
13:30Carrigaline United A30Churchvilla Gerry HurleyBallea Astro
13:00Fermoy A13Kilreen Celtic Eric O DriscollCarrig Park
13:00Watergrasshill United A42Bandon ARichard Ivoryon pens (3-3 aet)Skehanagh Park
12:45Cobh Ramblers 06Richmond Bryan FordeJohn Murphy Memorial Pk
12:45Strand United 34Buttevant John HouriganBallyanley
12:30Macroom A23Greenwood Pat HennessyMurrayfield
11:45Everton A17Tramore Athletic Pat RyanCoffey's Field
11:45Innishvilla 23Avondale United Eoin HarteJake O Donoghue Park
11:45Riverstown A31Ringmahon Rangers AJonathan PerrottGACA
11:45St Marys 50Blarney United APat HayesSt Marys Park
11:30Lakewood Athletic A70Carrigaline United BMichael HarrisLakewood
11:15Mallow Town A10Douglas Hall BTBCSt. Patrick's NS
11:15Mallow United A30Grenagh United Brendan O ReganAcademy Pitch
10:00Corkbeg 43Wilton United ASean LaffanWhitegate
10:00Kanturk 16Douglas Hall ADenis MorleyGurteenard
10:00Park United 30Strand United AGerry HurleyBrigown Park
10:00Rockmount A15Buttevant APat BuckleyRockmount Park

League Management Software: SportLoMo
Website designed by Sports Manager