U12 Albert Conboye Cup 2017/18 2017-09-30 21:36:00

U12 Albert Conboye Cup 2017/18

Round 1

--------

Participant gets a bye : Lakewood Athletic B

Participant gets a bye : Carrigaline Hibernians

Participant gets a bye : Carrigtwohill United

Participant gets a bye : Glounthaune United

Participant gets a bye : Passage

Match 1 : Corinthian Boys B vs Crosshaven

Match 2 : Bweeng Celtic 2-5 Castleview A

Match 3 : Carrigaline United C vs Bandon

Match 4 : Riverstown A 3-1 Ringmahon Rangers A

Match 5 : Springfield Ramblers A vs Riverstown B

Match 6 : Everton A 1-7 Tramore Athletic

Match 7 : Leeds A vs Mallow United B

Match 8 : Innishvilla 2-3 Avondale United

Match 9 : Fermoy A 1-3 Kilreen Celtic

Match 10 : Watergrasshill United A 4-2 Bandon A

Match 11 : Castleview vs Macroom

Match 12 : Rockmount A 1-5 Buttevant A

Match 13 : Mallow Town A 1-0 Douglas Hall B

Match 14 : Mallow United A 3-0 Grenagh United

Match 15 : St. Mary's 5-0 Blarney United A

Match 16 : Lakewood Athletic A 7-0 Carrigaline United B

Match 17 : Kanturk 1-6 Douglas Hall A

Match 18 : Macroom A 2-3 Greenwood

Match 19 : Corinthian Boys C vs Midleton A

Match 20 : Park United 3-0 Strand United A

Match 21 : Corkbeg 4-3 Wilton United A

Match 22 : Carrigaline United A 3-0 Churchvilla

Match 23 : Everton vs Corinthian Boys D

Match 24 : Kinsale A vs Youghal United

Match 25 : Macroom B vs Leeside A

Match 26 : Cobh Ramblers 0-6 Richmond

Match 27 : Strand United 3-4 Buttevant

Round 2

--------

Match 28 : Winner of Match 2 Castleview A vs Glounthaune United

Match 29 : Carrigtwohill United vs Winner of Match 8 Avondale United

Match 30 : Winner of Match 10 Watergrasshill United A vs Winner of Match 24

Match 31 : Passage vs Winner of Match 22 Carrigaline United A

Match 32 : Winner of Match 21 Corkbeg vs Winner of Match 6 Tramore Athletic

Match 33 : Winner of Match 1 vs Winner of Match 25

Match 34 : Winner of Match 19 vs Winner of Match 13 Mallow Town A

Match 35 : Winner of Match 7 vs Winner of Match 12 Buttevant A

Match 36 : Winner of Match 5 vs Winner of Match 27 Buttevant

Match 37 : Winner of Match 17 Douglas Hall A vs Winner of Match 9 Kilreen Celtic

Match 38 : Lakewood Athletic B vs Carrigaline Hibernians

Match 39 : Winner of Match 23 vs Winner of Match 20 Park United

Match 40 : Winner of Match 14 Mallow United A vs Winner of Match 16 Lakewood Athletic A

Match 41 : Winner of Match 18 Greenwood vs Winner of Match 26 Richmond

Match 42 : Winner of Match 4 Riverstown A vs Winner of Match 3

Match 43 : Winner of Match 11 vs Winner of Match 15 St. Mary’s

Round 3

--------

Match 44 : Winner of Match 39 vs Winner of Match 31

Match 45 : Winner of Match 35 vs Winner of Match 42

Match 46 : Winner of Match 43 vs Winner of Match 34

Match 47 : Winner of Match 36 vs Winner of Match 37

Match 48 : Winner of Match 30 vs Winner of Match 33

Match 49 : Winner of Match 38 vs Winner of Match 28

Match 50 : Winner of Match 40 vs Winner of Match 41

Match 51 : Winner of Match 32 vs Winner of Match 29

Round 4

--------

Match 52 : Winner of Match 47 vs Winner of Match 49

Match 53 : Winner of Match 48 vs Winner of Match 50

Match 54 : Winner of Match 46 vs Winner of Match 44

Match 55 : Winner of Match 51 vs Winner of Match 45

Round 5

--------

Match 56 : Winner of Match 53 vs Winner of Match 54

Match 57 : Winner of Match 52 vs Winner of Match 55

Final

------

Match 58 : Winner of Match 56 vs Winner of Match 57